Než může lov začít..

Musí každý kousek projít téměř přijímacím rituálem. FelicityFoxs je totiž výběrový sekáč. Máme mušku převážně na true vintage poklady a kvalitní, přírodní materiály. Každý objev nám projde pod rukami. Podmínky pro vstup jsou jasné – musí být příjemný a na první pohled sympaťák. 

Jak to celé začalo?

Mood inspirovaly filmy Wese Andersona. Felicity Fox je "paní Lišková" malující bouřky ve žlutých retro šatech. Je postavou z knížky i filmu Fantastic Mr. Fox. Právě štětce a láska k točivým retro šatům nás trochu spojily.

"Ahoj! Jmenuji se Diana a před lety jsem si právě při studiu malby našla svou cestu k second handu. Byla pozvolná, paradoxně začala hledáním těch nejvíce opotřebených až zničených věcí – potřebovala jsem velké množství hadříků a pracovních košil pro malování. Jenže. Pak to přišlo. Lněná košile na dně koše, kašmírový svetr, vyšívaná sukně.. a ty šaty. Nešlo jinak než se zamilovat."

O téměř 10 let později kousky sbíráme ve velkém, nejen v sekáčích a hrabárnách. Pečlivě je vybíráme, ale i opravujeme a čistíme, pokud je potřeba. Nebo se pustíme rovnou do upcyklace. Fotíme je, měříme a popisujeme, aby si nakonec našly svůj nový šatník ♥