JAK VYMĚNIT, NEBO VRÁTIT ZPĚT?

Každý kousek pečlivě vybíráme a vždy doufáme, že to bude láska na první pohled i vyzkoušení. Co když ale některý z ulovených kousků jednoduše nesedne? Je možné jej do 14 dní od převzetí vrátit zpátky do naší spíže. Nebo vyměnit za jiný.

Jak zabalit? Úlovek stačí zabalit a dovnitř balíčku připsat své jméno, číslo objednávky a číslo účtu, na který můžeme částku poslat nazpět. 

Jak poslat? Zabalený balíček stačí předat na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny s kódem: 96163264 
Kód je také možné zadat přímo do aplikace (postup : v aplikaci vyberte "Zásilky", klikněte na "Plus" v pravém horním rohu, vyberte možnost "Vrátit zásilku" a zadejte kód). Tuto službu není potřeba hradit Zásilkovně, po přijetí balíčku si pouze strhneme od vrácené částky 59,- za dopravu.

K vrácení je také možno použít jiného dopravce, nebo předat nepadnoucí kousky osobně v Praze po předchozí domluvě. Stačí napsat na e-mail: 
FelicityFoxs@email.cz, nebo na náš Instagram.

Kdy dorazí platba? Ačkoliv platbu posíláme ihned po vyzvednutí vratky, někdy může zpětnému balíčku trvat doručení déle, něž je tomu u běžných zásilek. Obvykle je ale u nás nejpozději do 7 pracovních dní po odeslání. 

Výměna. Chcete si za nepadnoucí kousek vybrat rovnou jiný? Budeme moc rádi! ♥ Stačí nám dát vědět, nebo si rovnou po odeslání zpětné zásilky vytvořit novou objednávku. Do poznámky napište, že se jedná o výměnu a zbytek už společně vyřešíme.